KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 11821415
nr 1182 1415
Per Ekström
(1844-1935), Sverige
Blyertsteckning, Per Ekström (1844-1935), signerad PE, motivet: 6x10,5. Proveniens: C E Schlyter
Kondition: Löst blad
Per Ekström, svensk bildkonstnär född 1844, död 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 maj 2018
kl 19:21:22
150 kr
200 kr